Speelschema Eredivisie 19/20

Op deze pagina staat het volledige programma van de Eredivisie van het seizoen 19/20. In totaal worden er 306 wedstrijden gespeeld. Alle teams treffen elkaar uit en thuis.

Ga naar speelronde:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  
Speelronde 1
2019-08-02
PEC Zwolle1-3Willem II
2019-08-03
Vitesse2-2Ajax
FC Emmen0-1FC Groningen
FC Twente1-1PSV
VVV-Venlo3-1RKC Waalwijk
2019-08-04
Heracles Almelo0-4sc Heerenveen
Feyenoord2-2Sparta Rotterdam
ADO Den Haag2-4FC Utrecht
AZ4-0Fortuna Sittard
Speelronde 2
2019-08-09
Sparta Rotterdam4-1VVV-Venlo
2019-08-10
FC Groningen1-3FC Twente
Ajax5-0FC Emmen
Willem II0-2Vitesse
2019-08-11
Fortuna Sittard1-1Heracles Almelo
sc Heerenveen1-1Feyenoord
RKC Waalwijk0-2AZ
FC Utrecht3-1PEC Zwolle
PSV3-1ADO Den Haag
Speelronde 3
2019-08-16
Vitesse3-0PEC Zwolle
2019-08-17
ADO Den Haag1-2Sparta Rotterdam
VVV-Venlo1-4Ajax
FC Emmen2-0sc Heerenveen
2019-08-18
Fortuna Sittard2-3Willem II
FC Twente3-3RKC Waalwijk
Feyenoord1-1FC Utrecht
AZ0-0FC Groningen
Heracles Almelo0-2PSV
Speelronde 4
2019-08-24
Willem II2-1FC Emmen
Heracles Almelo1-1Vitesse
sc Heerenveen0-0FC Twente
2019-08-25
RKC Waalwijk12:15ADO Den Haag
FC Utrecht14:30VVV-Venlo
PEC Zwolle16:45Sparta Rotterdam
2019-09-25
PSV18:30FC Groningen
Ajax20:45Fortuna Sittard
2019-09-26
Feyenoord20:00AZ
Speelronde 5
2019-08-30
FC Emmen20:00PEC Zwolle
2019-08-31
sc Heerenveen18:30Fortuna Sittard
FC Groningen19:45Heracles Almelo
ADO Den Haag20:45VVV-Venlo
2019-09-01
FC Twente12:15FC Utrecht
Sparta Rotterdam14:30Ajax
Willem II16:45Feyenoord
Vitesse16:45AZ
RKC Waalwijk20:00PSV
Speelronde 6
2019-09-14
PSV18:30Vitesse
AZ18:30Sparta Rotterdam
VVV-Venlo19:45FC Groningen
Ajax20:45sc Heerenveen
FC Utrecht20:45FC Emmen
2019-09-15
PEC Zwolle12:15RKC Waalwijk
Feyenoord14:30ADO Den Haag
Heracles Almelo14:30Willem II
Fortuna Sittard16:45FC Twente
Speelronde 7
2019-09-15
Sparta Rotterdam18:30RKC Waalwijk
FC Groningen19:45PEC Zwolle
Willem II19:45VVV-Venlo
Vitesse20:45Fortuna Sittard
2019-09-20
FC Twente20:00Heracles Almelo
2019-09-22
ADO Den Haag12:15AZ
PSV14:30Ajax
sc Heerenveen14:30FC Utrecht
FC Emmen16:45Feyenoord
Speelronde 8
2019-09-27
VVV-Venlo20:00sc Heerenveen
2019-09-28
AZ18:30Heracles Almelo
PEC Zwolle18:30PSV
Ajax20:45FC Groningen
Fortuna Sittard20:45Sparta Rotterdam
2019-09-29
Feyenoord12:15FC Twente
RKC Waalwijk14:30Vitesse
FC Utrecht14:30Willem II
FC Emmen16:45ADO Den Haag
Speelronde 9
2019-10-04
FC Groningen20:00RKC Waalwijk
2019-10-05
Heracles Almelo18:30FC Emmen
PSV19:45VVV-Venlo
Sparta Rotterdam19:45FC Twente
sc Heerenveen20:45PEC Zwolle
2019-10-06
ADO Den Haag12:15Ajax
Vitesse14:30FC Utrecht
Fortuna Sittard14:30Feyenoord
Willem II16:45AZ
Speelronde 10
2019-10-19
AZ18:30sc Heerenveen
FC Utrecht18:30PSV
VVV-Venlo19:45Vitesse
FC Twente20:45Willem II
RKC Waalwijk20:45Ajax
2019-10-20
Feyenoord12:15Heracles Almelo
PEC Zwolle14:30ADO Den Haag
FC Emmen14:30Fortuna Sittard
FC Groningen16:45Sparta Rotterdam
Speelronde 11
2019-10-25
FC Twente20:00FC Emmen
2019-10-26
Willem II18:30RKC Waalwijk
Vitesse19:45ADO Den Haag
Fortuna Sittard19:45VVV-Venlo
Heracles Almelo20:45PEC Zwolle
2019-10-27
sc Heerenveen13:15FC Groningen
PSV15:30AZ
Sparta Rotterdam15:30FC Utrecht
Ajax17:45Feyenoord
Speelronde 12
2019-11-02
RKC Waalwijk19:30Heracles Almelo
Sparta Rotterdam19:30PSV
FC Utrecht20:45Fortuna Sittard
AZ21:45FC Twente
PEC Zwolle21:45Ajax
2019-11-03
FC Emmen13:15Vitesse
ADO Den Haag15:30sc Heerenveen
VVV-Venlo15:30Feyenoord
FC Groningen17:45Willem II
Speelronde 13
2019-11-08
Vitesse21:00FC Groningen
2019-11-09
sc Heerenveen19:30Sparta Rotterdam
Willem II20:45PSV
Fortuna Sittard20:45ADO Den Haag
Heracles Almelo21:45VVV-Venlo
2019-11-10
FC Twente13:15PEC Zwolle
Ajax15:30FC Utrecht
AZ15:30FC Emmen
Feyenoord17:45RKC Waalwijk
Speelronde 14
2019-11-23
PSV19:30sc Heerenveen
FC Utrecht19:30AZ
PEC Zwolle20:45Fortuna Sittard
Ajax21:45Heracles Almelo
ADO Den Haag21:45Willem II
2019-11-24
FC Groningen13:15Feyenoord
RKC Waalwijk15:30FC Emmen
VVV-Venlo15:30FC Twente
Sparta Rotterdam17:45Vitesse
Speelronde 15
2019-11-29
sc Heerenveen21:00Vitesse
2019-11-30
Willem II19:30Sparta Rotterdam
Fortuna Sittard20:45FC Groningen
FC Emmen20:45PSV
Heracles Almelo21:45ADO Den Haag
2019-12-01
Feyenoord13:15PEC Zwolle
AZ15:30VVV-Venlo
FC Twente15:30Ajax
FC Utrecht17:45RKC Waalwijk
Speelronde 16
2019-12-06
PEC Zwolle21:00AZ
2019-12-07
Ajax19:30Willem II
ADO Den Haag19:30FC Twente
PSV21:45Fortuna Sittard
VVV-Venlo21:45FC Emmen
2019-12-08
Vitesse13:15Feyenoord
RKC Waalwijk15:30sc Heerenveen
FC Groningen15:30FC Utrecht
Sparta Rotterdam17:45Heracles Almelo
Speelronde 17
2019-12-13
sc Heerenveen21:00Willem II
2019-12-14
ADO Den Haag19:30FC Groningen
VVV-Venlo20:45PEC Zwolle
Fortuna Sittard20:45RKC Waalwijk
FC Twente21:45Vitesse
2019-12-15
AZ13:15Ajax
Feyenoord15:30PSV
FC Emmen15:30Sparta Rotterdam
Heracles Almelo17:45FC Utrecht
Speelronde 18
2019-12-20
RKC Waalwijk21:00FC Twente
2019-12-21
sc Heerenveen19:30Heracles Almelo
PSV20:45PEC Zwolle
Sparta Rotterdam20:45AZ
Willem II21:45Fortuna Sittard
2019-12-22
Ajax13:15ADO Den Haag
FC Utrecht15:30Feyenoord
FC Groningen15:30FC Emmen
Vitesse17:45VVV-Venlo
Speelronde 19
2020-01-17
Fortuna Sittard21:00Vitesse
2020-01-18
FC Twente19:30FC Groningen
Feyenoord20:45sc Heerenveen
PEC Zwolle20:45FC Utrecht
AZ21:45Willem II
2020-01-19
VVV-Venlo13:15PSV
Ajax15:30Sparta Rotterdam
FC Emmen15:30Heracles Almelo
ADO Den Haag17:45RKC Waalwijk
Speelronde 20
2020-01-24
FC Utrecht21:00ADO Den Haag
2020-01-25
sc Heerenveen19:30AZ
RKC Waalwijk20:45VVV-Venlo
Heracles Almelo20:45Feyenoord
Sparta Rotterdam21:45Fortuna Sittard
2020-01-26
Vitesse13:15FC Emmen
FC Groningen15:30Ajax
Willem II15:30PEC Zwolle
PSV17:45FC Twente
Speelronde 21
2020-01-31
AZ21:00RKC Waalwijk
2020-02-01
ADO Den Haag19:30Vitesse
Feyenoord20:45FC Emmen
FC Twente20:45Sparta Rotterdam
PEC Zwolle21:45FC Groningen
2020-02-02
Willem II13:15Heracles Almelo
VVV-Venlo15:30FC Utrecht
Fortuna Sittard15:30sc Heerenveen
Ajax17:45PSV
Speelronde 22
2020-02-07
Heracles Almelo21:00Fortuna Sittard
2020-02-08
FC Groningen19:30Vitesse
PSV20:45Willem II
sc Heerenveen20:45VVV-Venlo
RKC Waalwijk21:45PEC Zwolle
2020-02-09
FC Utrecht13:15Ajax
AZ15:30Feyenoord
Sparta Rotterdam15:30ADO Den Haag
FC Emmen17:45FC Twente
Speelronde 23
2020-02-14
Willem II21:00FC Utrecht
2020-02-15
VVV-Venlo19:30Heracles Almelo
FC Twente20:45AZ
ADO Den Haag20:45PSV
Fortuna Sittard21:45FC Emmen
2020-02-16
Vitesse13:15sc Heerenveen
Ajax15:30RKC Waalwijk
Sparta Rotterdam15:30FC Groningen
PEC Zwolle17:45Feyenoord
Speelronde 24
2020-02-21
RKC Waalwijk21:00Sparta Rotterdam
2020-02-22
FC Emmen19:30Willem II
Feyenoord20:45Fortuna Sittard
AZ20:45PEC Zwolle
FC Groningen21:45VVV-Venlo
2020-02-23
FC Utrecht13:15FC Twente
sc Heerenveen15:30ADO Den Haag
Vitesse15:30PSV
Heracles Almelo17:45Ajax
Speelronde 25
2020-02-28
Willem II21:00FC Groningen
2020-02-29
ADO Den Haag19:30Heracles Almelo
VVV-Venlo20:45Fortuna Sittard
PEC Zwolle20:45Vitesse
FC Twente21:45sc Heerenveen
2020-03-01
Ajax13:15AZ
PSV15:30Feyenoord
Sparta Rotterdam15:30FC Emmen
RKC Waalwijk17:45FC Utrecht
Speelronde 26
2020-03-06
FC Emmen21:00VVV-Venlo
2020-03-07
Fortuna Sittard19:30PEC Zwolle
AZ20:45ADO Den Haag
sc Heerenveen20:45Ajax
Vitesse21:45FC Twente
2020-03-08
FC Utrecht13:15Sparta Rotterdam
Feyenoord15:30Willem II
Heracles Almelo15:30RKC Waalwijk
FC Groningen17:45PSV
Speelronde 27
2020-03-08
Willem II19:30sc Heerenveen
Ajax20:45FC Twente
FC Utrecht20:45Vitesse
PEC Zwolle21:45Heracles Almelo
2020-03-13
ADO Den Haag21:00Fortuna Sittard
2020-03-15
Sparta Rotterdam13:15Feyenoord
PSV15:30FC Emmen
VVV-Venlo15:30AZ
RKC Waalwijk17:45FC Groningen
Speelronde 28
2020-03-20
Heracles Almelo21:00Sparta Rotterdam
2020-03-21
FC Twente19:30ADO Den Haag
Vitesse20:45Willem II
PEC Zwolle20:45VVV-Venlo
sc Heerenveen21:45RKC Waalwijk
2020-03-22
Fortuna Sittard13:15PSV
Feyenoord15:30Ajax
FC Groningen15:30AZ
FC Emmen17:45FC Utrecht
Speelronde 29
2020-04-04
VVV-Venlo18:30Willem II
Sparta Rotterdam18:30sc Heerenveen
PSV19:45Heracles Almelo
AZ20:45Vitesse
FC Utrecht20:45FC Groningen
2020-04-05
RKC Waalwijk12:15Feyenoord
Ajax14:30PEC Zwolle
ADO Den Haag14:30FC Emmen
FC Twente16:45Fortuna Sittard
Speelronde 30
2020-04-10
FC Groningen20:00sc Heerenveen
2020-04-11
Vitesse18:30RKC Waalwijk
Feyenoord19:45VVV-Venlo
Heracles Almelo19:45AZ
Willem II20:45ADO Den Haag
2020-04-12
Fortuna Sittard12:15FC Utrecht
PEC Zwolle14:30FC Twente
FC Emmen14:30Ajax
PSV16:45Sparta Rotterdam
Speelronde 31
2020-04-21
AZ18:30PSV
Sparta Rotterdam20:45PEC Zwolle
2020-04-22
RKC Waalwijk18:30Willem II
ADO Den Haag18:30Feyenoord
FC Groningen19:45Fortuna Sittard
sc Heerenveen20:45FC Emmen
FC Utrecht20:45Heracles Almelo
2020-04-23
FC Twente18:30VVV-Venlo
Ajax20:45Vitesse
Speelronde 32
2020-04-25
PSV18:30FC Utrecht
Fortuna Sittard18:30AZ
FC Emmen19:45RKC Waalwijk
Feyenoord20:45FC Groningen
PEC Zwolle20:45sc Heerenveen
2020-04-26
Heracles Almelo12:15FC Twente
VVV-Venlo14:30ADO Den Haag
Willem II14:30Ajax
Vitesse16:45Sparta Rotterdam
Speelronde 33
2020-05-03
Ajax14:30VVV-Venlo
AZ14:30FC Utrecht
sc Heerenveen14:30PSV
FC Twente14:30Feyenoord
Vitesse14:30Heracles Almelo
RKC Waalwijk14:30Fortuna Sittard
FC Groningen14:30ADO Den Haag
PEC Zwolle14:30FC Emmen
Sparta Rotterdam14:30Willem II
Speelronde 34
2020-05-10
PSV14:30RKC Waalwijk
Feyenoord14:30Vitesse
FC Utrecht14:30sc Heerenveen
Heracles Almelo14:30FC Groningen
ADO Den Haag14:30PEC Zwolle
VVV-Venlo14:30Sparta Rotterdam
Willem II14:30FC Twente
Fortuna Sittard14:30Ajax
FC Emmen14:30AZ