Speelschema Eredivisie 20/21

Op deze pagina staat het volledige programma van de Eredivisie van het seizoen 20/21. In totaal worden er 306 wedstrijden gespeeld. Alle teams treffen elkaar uit en thuis.

Ga naar speelronde:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  
Speelronde 1
2021-08-13
Go Ahead Eagles0-1sc Heerenveen
2021-08-14
RKC Waalwijk1-0AZ
Heracles Almelo0-2PSV
Fortuna Sittard2-1FC Twente
Ajax5-0NEC
2021-08-15
SC Cambuur-Leeuwarde1-2FC Groningen
FC Utrecht4-0Sparta Rotterdam
PEC Zwolle0-1Vitesse
Willem II0-4Feyenoord
Speelronde 2
2021-08-20
NEC2-0PEC Zwolle
2021-08-21
sc Heerenveen3-2RKC Waalwijk
Sparta Rotterdam1-1Heracles Almelo
PSV4-1SC Cambuur-Leeuwarde
FC Groningen0-0FC Utrecht
2021-08-22
FC Twente1-1Ajax
Feyenoord2-0Go Ahead Eagles
Vitesse0-3Willem II
2021-12-02
AZ2-1Fortuna Sittard
Speelronde 3
2021-08-27
Fortuna Sittard2-2RKC Waalwijk
2021-08-28
SC Cambuur-Leeuwarde2-0FC Twente
PSV5-2FC Groningen
Go Ahead Eagles2-0Sparta Rotterdam
Willem II1-0PEC Zwolle
2021-08-29
FC Utrecht3-1Feyenoord
Heracles Almelo0-1NEC
Ajax5-0Vitesse
sc Heerenveen1-3AZ
Speelronde 4
2021-09-11
FC Twente1-0FC Utrecht
SC Cambuur-Leeuwarde5-2Go Ahead Eagles
PEC Zwolle0-2Ajax
AZ0-3PSV
2021-09-12
NEC0-0Willem II
FC Groningen1-1sc Heerenveen
Sparta Rotterdam3-1Fortuna Sittard
RKC Waalwijk1-2Vitesse
2021-12-01
Feyenoord2-1Heracles Almelo
Speelronde 5
2021-09-17
Sparta Rotterdam1-1NEC
2021-09-18
sc Heerenveen1-0Fortuna Sittard
Willem II2-1FC Groningen
Ajax9-0SC Cambuur-Leeuwarde
FC Utrecht2-2RKC Waalwijk
2021-09-19
Go Ahead Eagles1-0PEC Zwolle
PSV0-4Feyenoord
Heracles Almelo3-2AZ
Vitesse1-4FC Twente
Speelronde 6
2021-09-21
Fortuna Sittard0-5Ajax
RKC Waalwijk1-2Willem II
2021-09-22
NEC0-3FC Utrecht
Go Ahead Eagles1-2PSV
FC Groningen0-1Vitesse
PEC Zwolle1-1Sparta Rotterdam
Feyenoord3-1sc Heerenveen
2021-09-23
SC Cambuur-Leeuwarde2-1Heracles Almelo
FC Twente3-1AZ
Speelronde 7
2021-09-25
Willem II2-1PSV
Vitesse1-1Fortuna Sittard
Ajax3-0FC Groningen
FC Utrecht5-1PEC Zwolle
Feyenoord5-3NEC
2021-09-26
Sparta Rotterdam0-4SC Cambuur-Leeuwarde
sc Heerenveen2-3FC Twente
AZ5-0Go Ahead Eagles
Heracles Almelo1-0RKC Waalwijk
Speelronde 8
2021-10-01
FC Groningen1-1FC Twente
2021-10-02
RKC Waalwijk1-1Go Ahead Eagles
PEC Zwolle0-1sc Heerenveen
Heracles Almelo3-2Willem II
Fortuna Sittard1-3NEC
2021-10-03
SC Cambuur-Leeuwarde1-3AZ
Ajax0-1FC Utrecht
Vitesse2-1Feyenoord
PSV2-1Sparta Rotterdam
Speelronde 9
2021-10-16
Feyenoord2-2RKC Waalwijk
Go Ahead Eagles4-2Heracles Almelo
sc Heerenveen0-2Ajax
PSV3-1PEC Zwolle
Fortuna Sittard1-0SC Cambuur-Leeuwarde
2021-10-17
AZ5-1FC Utrecht
Sparta Rotterdam1-1FC Groningen
NEC0-1Vitesse
FC Twente1-1Willem II
Speelronde 10
2021-10-22
Willem II1-1Fortuna Sittard
2021-10-23
FC Utrecht2-1sc Heerenveen
PEC Zwolle1-0Heracles Almelo
RKC Waalwijk1-0Sparta Rotterdam
2021-10-24
FC Twente1-2NEC
Vitesse1-2Go Ahead Eagles
SC Cambuur-Leeuwarde2-3Feyenoord
Ajax5-0PSV
FC Groningen2-0AZ
Speelronde 11
2021-10-30
PSV5-2FC Twente
Heracles Almelo0-0Ajax
sc Heerenveen1-2Vitesse
AZ3-2PEC Zwolle
2021-10-31
Sparta Rotterdam0-1Feyenoord
NEC3-0FC Groningen
RKC Waalwijk0-1SC Cambuur-Leeuwarde
FC Utrecht5-1Willem II
Go Ahead Eagles4-3Fortuna Sittard
Speelronde 12
2021-11-05
FC Twente1-0Heracles Almelo
2021-11-06
NEC1-1sc Heerenveen
Willem II0-3Sparta Rotterdam
PEC Zwolle1-2SC Cambuur-Leeuwarde
2021-11-07
FC Groningen1-1RKC Waalwijk
Fortuna Sittard1-4PSV
Feyenoord1-0AZ
Vitesse2-1FC Utrecht
Ajax0-0Go Ahead Eagles
Speelronde 13
2021-11-20
PSV2-0Vitesse
Sparta Rotterdam0-1FC Twente
AZ1-1NEC
Heracles Almelo3-1Fortuna Sittard
2021-11-21
Go Ahead Eagles0-1FC Groningen
sc Heerenveen2-1Willem II
Feyenoord4-0PEC Zwolle
RKC Waalwijk0-5Ajax
SC Cambuur-Leeuwarde2-1FC Utrecht
Speelronde 14
2021-11-26
NEC2-3SC Cambuur-Leeuwarde
2021-11-27
Fortuna Sittard1-4FC Groningen
PEC Zwolle0-0RKC Waalwijk
Willem II0-1Go Ahead Eagles
2021-11-28
Sparta Rotterdam0-1Ajax
FC Utrecht1-0Heracles Almelo
FC Twente0-0Feyenoord
sc Heerenveen1-1PSV
Vitesse0-0AZ
Speelronde 15
2021-12-02
Ajax5-0Willem II
2021-12-03
FC Groningen1-1PEC Zwolle
2021-12-04
PSV4-1FC Utrecht
SC Cambuur-Leeuwarde1-6Vitesse
Heracles Almelo0-1sc Heerenveen
2021-12-05
RKC Waalwijk2-1NEC
Go Ahead Eagles1-2FC Twente
AZ3-1Sparta Rotterdam
Feyenoord5-0Fortuna Sittard
Speelronde 16
2021-12-10
Willem II21:00SC Cambuur-Leeuwarde
2021-12-11
FC Utrecht19:45Go Ahead Eagles
sc Heerenveen21:00Sparta Rotterdam
PEC Zwolle22:00Fortuna Sittard
2021-12-12
FC Twente13:15RKC Waalwijk
Vitesse15:30Heracles Almelo
FC Groningen15:30Feyenoord
Ajax17:45AZ
NEC21:00PSV
Speelronde 17
2021-12-18
Fortuna Sittard17:30FC Utrecht
Sparta Rotterdam19:45Vitesse
Heracles Almelo21:00FC Groningen
AZ21:00Willem II
PEC Zwolle22:00FC Twente
2021-12-19
SC Cambuur-Leeuwarde13:15sc Heerenveen
Go Ahead Eagles15:30NEC
Feyenoord15:30Ajax
RKC Waalwijk17:45PSV
Speelronde 18
2021-12-21
Vitesse19:45PEC Zwolle
AZ22:00FC Groningen
2021-12-22
Willem II19:45NEC
sc Heerenveen19:45Feyenoord
Heracles Almelo21:00SC Cambuur-Leeuwarde
Ajax22:00Fortuna Sittard
FC Utrecht22:00FC Twente
2021-12-23
PSV19:45Go Ahead Eagles
Sparta Rotterdam22:00RKC Waalwijk
Speelronde 19
2022-01-14
PEC Zwolle21:00Willem II
2022-01-15
NEC19:45Heracles Almelo
FC Twente21:00sc Heerenveen
Feyenoord21:00Vitesse
Go Ahead Eagles22:00RKC Waalwijk
2022-01-16
FC Utrecht13:15Ajax
SC Cambuur-Leeuwarde15:30Sparta Rotterdam
FC Groningen15:30PSV
Fortuna Sittard17:45AZ
Speelronde 20
2022-01-21
RKC Waalwijk21:00Fortuna Sittard
2022-01-22
Vitesse19:45FC Groningen
sc Heerenveen21:00PEC Zwolle
AZ21:00SC Cambuur-Leeuwarde
Willem II22:00FC Twente
2022-01-23
NEC13:15Feyenoord
PSV15:30Ajax
Heracles Almelo15:30Go Ahead Eagles
Sparta Rotterdam17:45FC Utrecht
Speelronde 21
2022-02-05
FC Utrecht17:30SC Cambuur-Leeuwarde
Fortuna Sittard19:45sc Heerenveen
PSV21:00AZ
PEC Zwolle21:00NEC
FC Twente22:00Vitesse
2022-02-06
Feyenoord13:15Sparta Rotterdam
Willem II15:30RKC Waalwijk
FC Groningen15:30Go Ahead Eagles
Ajax17:45Heracles Almelo
Speelronde 22
2022-02-12
Vitesse15:30PSV
Sparta Rotterdam15:30Willem II
sc Heerenveen15:30NEC
SC Cambuur-Leeuwarde15:30PEC Zwolle
RKC Waalwijk15:30Feyenoord
Heracles Almelo15:30FC Utrecht
Go Ahead Eagles15:30AZ
FC Groningen15:30Fortuna Sittard
Ajax15:30FC Twente
Speelronde 23
2022-02-19
Willem II15:30Ajax
PSV15:30sc Heerenveen
PEC Zwolle15:30FC Groningen
NEC15:30RKC Waalwijk
Fortuna Sittard15:30Sparta Rotterdam
Feyenoord15:30SC Cambuur-Leeuwarde
FC Utrecht15:30Vitesse
FC Twente15:30Go Ahead Eagles
AZ15:30Heracles Almelo
Speelronde 24
2022-02-26
Vitesse15:30NEC
Sparta Rotterdam15:30PSV
sc Heerenveen15:30FC Utrecht
SC Cambuur-Leeuwarde15:30Fortuna Sittard
RKC Waalwijk15:30FC Twente
Heracles Almelo15:30PEC Zwolle
Go Ahead Eagles15:30Ajax
FC Groningen15:30Willem II
AZ15:30Feyenoord
Speelronde 25
2022-03-05
Willem II15:30sc Heerenveen
Vitesse15:30Sparta Rotterdam
PSV15:30Heracles Almelo
NEC15:30AZ
Go Ahead Eagles15:30FC Utrecht
Fortuna Sittard15:30PEC Zwolle
Feyenoord15:30FC Groningen
FC Twente15:30SC Cambuur-Leeuwarde
Ajax15:30RKC Waalwijk
Speelronde 26
2022-03-12
Sparta Rotterdam15:30Go Ahead Eagles
SC Cambuur-Leeuwarde15:30Ajax
RKC Waalwijk15:30sc Heerenveen
PEC Zwolle15:30Feyenoord
Heracles Almelo15:30Vitesse
Fortuna Sittard15:30Willem II
FC Utrecht15:30PSV
FC Groningen15:30NEC
AZ15:30FC Twente
Speelronde 27
2022-03-19
Willem II15:30AZ
Vitesse15:30RKC Waalwijk
sc Heerenveen15:30Heracles Almelo
PSV15:30Fortuna Sittard
NEC15:30Sparta Rotterdam
Go Ahead Eagles15:30SC Cambuur-Leeuwarde
FC Utrecht15:30FC Groningen
FC Twente15:30PEC Zwolle
Ajax15:30Feyenoord
Speelronde 28
2022-04-02
Sparta Rotterdam14:30sc Heerenveen
SC Cambuur-Leeuwarde14:30NEC
RKC Waalwijk14:30FC Utrecht
PEC Zwolle14:30Go Ahead Eagles
Fortuna Sittard14:30Heracles Almelo
Feyenoord14:30Willem II
FC Twente14:30PSV
FC Groningen14:30Ajax
AZ14:30Vitesse
Speelronde 29
2022-04-09
Vitesse14:30SC Cambuur-Leeuwarde
sc Heerenveen14:30FC Groningen
PSV14:30RKC Waalwijk
PEC Zwolle14:30AZ
NEC14:30FC Twente
Heracles Almelo14:30Feyenoord
Go Ahead Eagles14:30Willem II
FC Utrecht14:30Fortuna Sittard
Ajax14:30Sparta Rotterdam
Speelronde 30
2022-04-23
Willem II14:30Vitesse
SC Cambuur-Leeuwarde14:30PSV
RKC Waalwijk14:30PEC Zwolle
NEC14:30Ajax
Fortuna Sittard14:30Go Ahead Eagles
Feyenoord14:30FC Utrecht
FC Twente14:30Sparta Rotterdam
FC Groningen14:30Heracles Almelo
AZ14:30sc Heerenveen
Speelronde 31
2022-04-30
Sparta Rotterdam14:30AZ
sc Heerenveen14:30SC Cambuur-Leeuwarde
RKC Waalwijk14:30FC Groningen
PSV14:30Willem II
Heracles Almelo14:30FC Twente
Go Ahead Eagles14:30Vitesse
Fortuna Sittard14:30Feyenoord
FC Utrecht14:30NEC
Ajax14:30PEC Zwolle
Speelronde 32
2022-05-07
Willem II14:30Heracles Almelo
Vitesse14:30sc Heerenveen
SC Cambuur-Leeuwarde14:30RKC Waalwijk
PEC Zwolle14:30FC Utrecht
NEC14:30Go Ahead Eagles
Feyenoord14:30PSV
FC Twente14:30Fortuna Sittard
FC Groningen14:30Sparta Rotterdam
AZ14:30Ajax
Speelronde 33
2022-05-11
FC Utrecht20:00AZ
FC Twente20:00FC Groningen
Sparta Rotterdam20:00PEC Zwolle
RKC Waalwijk20:00Heracles Almelo
PSV20:00NEC
Go Ahead Eagles20:00Feyenoord
Fortuna Sittard20:00Vitesse
SC Cambuur-Leeuwarde20:00Willem II
Ajax20:00sc Heerenveen
Speelronde 34
2022-05-15
Willem II14:30FC Utrecht
Vitesse14:30Ajax
PEC Zwolle14:30PSV
NEC14:30Fortuna Sittard
sc Heerenveen14:30Go Ahead Eagles
Heracles Almelo14:30Sparta Rotterdam
FC Groningen14:30SC Cambuur-Leeuwarde
Feyenoord14:30FC Twente
AZ14:30RKC Waalwijk